Хмельницкий: Підйомники ножичного типу. Запас міцності +30%

Підйомники ножичного типу. Запас міцності +30%
Підйомники ножичного типу. Запас міцності +30%
Підйомники ножичного типу. Запас міцності +30%
Підйомники ножичного типу. Запас міцності +30%
Підйомники ножичного типу. Запас міцності +30%

Підйомники ножичного типуЯвляє собою гідравлічний підіймальний пристрійПлатформа може бути оснащена огорожею та аппарелями.Існують два типи конструкцій – одинарні та спарені.Встановлюється у підлозі, бетонному пандусі або у виносній фермі(перевантажувальному Тамбурі).Може мати бажану кількість зупинок на визначеній висоті.В комплект входить шафа управління.Монтаж у приямок. Запас міцності +30%СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯПідйомники гідравлічного типу можна використовувати на таких об’єктах:• ресторани, кафе;• музеї, громадські простори;• магазини, торговельні фірми;• виробничі цехи;• банки;• складські приміщення;• адміністративні будинки;• будівельні майданчики.
Пристрої підійдуть для будь-яких робіт, де потрібне вертикальне транспортування вантажів.Гідропідйомники дозволяють підвищити рентабельність виробництва, прискорити вантажно-розвантажувальні роботи, а також служать підвищення безпеки праці на підприємстві.
У нас можна придбати стаціонарний гідравлічний витяг з необхідною супровідною документацією:сертифікатом відповідності, технічним паспортом обладнання, експлуатаційним керівництвом.Можна купити готову типову модель із каталогу або замовити виготовлення за індивідуальними параметрами.Системы Докер, ООО
г. Хмельницкий
Tел.: 0971070525
Написать письмо автору
Сайт: https://docker.systems/
Размещено: 23.10.2023 10:54
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Підйомники консольного типуЯвляє собою електричний або гідравлічний підіймальний пристрій.Платформа може бути оснащена огорожею та аппарелями.Існують два типи конструкцій – з однією та подвійною мачтами.Встановлюється на підлозі, бетонному пандусі.Може мати бажану кількість зупинок на визначеній висоті.В комплект входить шафа управління.Монтаж накладний та у приямок. Запас міцності +30% Для переміщення вантажів вагою до 10000 кг можуть використовуватися консольні підйомники. Переміщення вантажів виконується підйомним пристроєм – мотор-редуктором, лебідкою або електричним тельфером. Платформа п ...

Пропонуємо до Вашої уваги послуги від компанії «MEGA Clean».Наш персонал змусить засяяти чистотою практично будь що. Незалежно від вибору типу прибирання, компанія «MEGA Clean» подарує Вам чистоту та комфорт, а також збереже Ваш час та сили. Ми завжди раді полегшити Ваше життя і позбавити Вас від зайвого клопоту!Ми працюємо для Вас в Хмельницькому, Тернополі, Вінниці, Івано-Франківську, Кам"янці-Подільському.Скористайтесь професійними послугами клінінгової компанії «MEGA Clean», отримайте бездоганну чистоту за короткий термін, збережіть власні сили та отримайте задоволення від результату!

[Страница сгенерирована за 0.013 сек]